Pheed

Pheed
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pheed uygulaması ile iPhone ve iPad'iniz üzerinden sosyal medya paylaşımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Pheed uygulaması, iPhone ve iPad'lerinizde kullanabileceğiniz sosyal ağ uygulamalarından bir tanesi ve sesli notlarınızı, müziklerinizi, videolarınızı, fotoğraflarınızı ve yazılı paylaşımlarınızı kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz. Son zamanlarda oldukça öne çıkan sosyal ağın ücretsiz olarak kullanılabilmesi ve kolay yapısı sayesinde önümüzdeki günlere damgasını vuracağı kesin.

Fotoğraflarınızı paylaşırken efektler eklemenize de imkan tanıyan uygulama, aynı zamanda video süresi olarak herhangi bir kısıtlama da sunmuyor ve videolara filtreleme ekleme olanağı tanıyor. Bunun yanında, arkadaşlarınızla sesli paylaşımlar gerçekleştirmek için kendi ses kaydınızı da bir ileti olarak gönderebilirsiniz. İletiyi istediğiniz an kaydetme ve anında durdurarak daha sonra devam etme şansınız da olduğu için kesintisiz bir kişisel mesaj gönderebilirsiniz.

iTunes kütüphanenizde bulunan müzikleri paylaşmak, düşüncelerinizi yazılı kişisel iletilerle paylaşmak ve etiketlere göre konu içeriklerinde gezinmek oldukça eğlenceli. Pheed'de yer alanları daha sonra Facebook ve Twitter gibi sık kullanılan sosyal ağlarda da paylaşabiliyorsunuz. Kişisel gizliliğe önem veren uygulama, istediğiniz kullanıcıları tamamen engelleme olanağı da sunuyor.

YORUMLAR