PHHHOTO

PHHHOTO
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PHHHOTO uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda kolayca ve ücretsiz olarak hareketli GIF fotoğraflar hazırlayabilirsiniz.

PHHHOTO uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz kamera uygulamaları arasında yer alıyor ve oldukça ilgi çekici olduğunu belirtmek gerek. Zira uygulama klasik kamera ve fotoğraf uygulamalarının aksine, hareket eden fotoğraflar çekiyor ve arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak tanıyor. Böylece sıkıcı ve statik fotoğraflar yerine herkesin beğeneceği değişik fotoğraflar elde edebiliyorsunuz.

Hareketli olan resimler çok daha canlı ve samimi göründükleri için dostlarınızın da beğeneceğine inanıyorum. Video çekmek her ne kadar daha kolay gibi görünse de, dosya boyutu gibi sınırlamalar ve video paylaşımındaki zorluklar PHHHOTO uygulamasını çok daha cazip hale getiriyor.

Hem sizin fotoğraflarınıza hem de arkadaşlarınızın fotoğraflarına beğenme, yorum yapma, paylaşma gibi işlemler yapılabiliyor ve ayrıca kişilerin birbirlerini takip etmesi de mümkün. PHHHOTO kendi sosyal ağına sahip olduğu için tüm dostlarınızı buradan takip edebilir veya takip edilebilirsiniz.

Hazırlanan fotoğraflar hareketli GIF animasyonları şeklinde oldukları için neredeyse tüm cihazlar veya web tarayıcılarını kullananlar fotoğraflarınızı görebiliyorlar. Flash videolara göre çok daha avantajlı olan bu durum fotoğraflarla anlatmak istediklerinizi herkese çok daha kolay bir şekilde aktarabilmenizi sağlıyor.

Hızlı ve kullanışlı bir hareketli GIF yapma uygulaması arıyorsanız kesinlikle denemeden geçmemeniz gerekenler arasında yer aldığına inanıyorum.

YORUMLAR