Phogy

Phogy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Phogy isimli bu uygulamayı kullanarak muhteşem görünen 3D fotoğraflar çekebilirsiniz.

Phogy iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir kamera uygulamasıdır. Özellikle Instagram gibi fotoğraf paylaşımının ön plana çıktığı platformlar üzerinde aktif olarak yer alan kullanıcılara hitap eden bu uygulama sayesinde çektiğiniz fotoğraflarınıza ilginç efektler katabilirsiniz.

Phogy’nin en fazla göze çarpan özelliği ise kullanıcılara üç boyutlu fotoğraflar çekme şansı vermesi. Cihazınızı hareket ettirdikçe çektiğiniz fotoğraf da hareket edecek ve daha gerçekçi bir deneyim yaşamış olacaksınız. Uygulamayı kullanabilmek için hiçbir ekstra donanıma ihtiyacınız yok. Oluşturduğunuz fotoğraflarınızı Google+, Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya platformları üzerinde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Phogy’yi kullanabilmek için uygulamayı çalıştırın, kamera tuşuna basın ve çekmek istediğiniz objenin etrafında hareket ettirin. Daha sonra 3 boyutlu fotoğrafınız hazır olacaktır. Eğer fotoğrafçılığa meraklıysanız Phogy!yi mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR