Phonto 4.0.0 (ios)

Phonto

Phonto
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,107

  • Üretici

    youthhr

Phonto sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızda fotoğraflarınıza kolayca yazılar ekleyebilirsiniz.

Phonto uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir resimlere ve fotoğraflara yazı ekleme uygulaması. Ücretsiz olarak sunulan ve kolay kullanılır bir arayüze sahip olan uygulama sayesinde fotoğraflarınızı çok daha renkli hale getirebiliyor ve onların istediğiniz mesajları vermelerini sağlayabiliyorsunuz.

Phonto'nun içerisindeki 200'den fazla font sayesinde mesajlarınızı nasıl bir görünümle sunmak istiyorsanız o şekle getirmeniz mümkün. Dilerseniz ek fontlar da kurabilir ve böylece daha güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Elbette yazı rengini, dolgusunu, gölgesini, arkaplanını ve pek çok özelliğini değiştirmek mümkün ve yazılarınız olabilecekleri en iyi hale geleceklerdir.

Yazılara ek olarak resimlerinize ufak tefek şekiller ve güzel görünümlü nesneler de ekleyebilirsiniz. Çeşitli yıldızlar, balonlar, kalpler gibi seçenekler sayesinde anlatmak istediğiniz her şey bir kaç ekrana tıklama uzakta yer alıyor. Yazılarınızı eklediğiniz resimlerinizi dilerseniz daha sonra Facebook, Twitter ve Instagram hesabınıza da yükleyebilirsiniz.

YORUMLAR