Photo Censor Free 1.0 (ios)

Photo Censor Free

1.0
Photo Censor Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photo Censor Free, iPhone ve iPad'lerinizi kullanarak istediğiniz fotoğraflar üzerinde sansürleme yapabileceğiniz ücretsiz bir iOS uygulaması.

Photo Censor Free, fotoğraflar üzerinde zaman zaman sansürlemek istediğiniz noktaları kolayca sansürleyebileceğiniz ücretsiz ve başarılı bir iPhone ve iPad uygulaması. Tamamen ücretsiz olarak sunulan uygulama sayesinde paylaşmak istediğiniz ama küçücük sansürler gerektiren fotoğraflarınızı kolayca sansürleyebiliyorsunuz.

Uygulama ile sansürleme yaptığınız fotoğrafları ister mobil cihazınıza kaydedip saklayabilir isterseniz de Facebook, Twitter ya da e-posta ile paylaşımda bulunabilirsiniz. Uygulama ücretsiz olarak sunulduğu için reklam gösterimi mevcut. Fakat bu reklamlar rahatsız edici boyutta değiller.

Sansürlemek istediğiniz bölgelere mozaikleme be bulanıklaştırma işlemlerini yapan Photo Censor uygulaması, aynı zamanda kesme ve yakınlaştırma desteği de sunuyor. Ayrıca en güzel yanlarındna bir tanesi ise mozaikleştirme yerine eğlenceki stickerlar kullanarak da fotoğraflarınızı sansürleyebiliyorsunuz. Sansürlemek için kullanabileceğiniz 10 farklı sticker bulunuyor.

Kullanımı basit, düşük boyutlu ve ücretsiz olarak karşımıza çıkan fotoğraf sansürleme uygulaması Photo Censor Free'yi tüm sansür işlemleriniz için indirerek kullanmanızı tavsiye ederim.