PhotoEraser Inpaint 1.0 (ios)

PhotoEraser Inpaint

1.0
PhotoEraser Inpaint
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PhotoEraser Inpaint, sevdiğiniz ama ufak pürüzler gördüğünüz fotoğraflardan kişi, obje ve nesneleri silmenizi sağlayan hem yararlı hem de kullanışlı bir iOS uygulaması.

PhotoEraser Inpaint, iPhone ve iPad'lerinizi kullanarak çektiğiniz fotoğrafın üzerindeki obje ve insanları silip kaldırmanızı sağlayan ücretli ama oldukça yararlı bir iOS fotoğraf düzenleme uygulaması. Yaklaşık olarak 5 TL civarında satılan uygulama, bilgisayarlarımız üzerinde kullandığımız gelişmiş fotoğraf editörleri kadar olmasa da, istenmeyen obje ve kişileri kaldırmakta oldukça başarılı diyebilirim. Özellikle mobil cihaz üzerinde bu işlemi yapıyor olduğunu düşününce cidden başarılı bir uygulama.

Obje ve insanlar dışında yüzlerdeki sivilceleri ya da fotoğraflar üzerine eklenen filigran ve logoları silebileceğiniz uygulamanın kullanımı da oldukça kolay ve rahat.

Fotoğraflar üzerinde silmek istediğiniz obje, kişi veya logoları seçerek işaretlemeniz ve sonrasında silmeniz gerekiyor. Böylece fotoğraf üzerinde olmasını istemediğiniz her şeyden kurtulabilmeniz mümkün. Uygulamanın yapabildikleri bununla da sınırlı değil. Eski fotoğraflarınızı tamir ederek güelleştirebilen uygulama, fotoğraf çekimi ve düzenlemesi ile ilgilenen tüm iOS kullanıcılarının ilgi duyabileceği bir uygulama diyebilirim.

Bu tür ücretsiz uygulamalar olmasına rağmen son derece kullanışsız ya da gelişmemiş olduklarını varsayarsak, böyle bir uygulama için 5 TL civarında bir ödeme yaparak satın almak kulağa mantıklı geliyor. Eğer ihtiyacınız varsa iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanmanızı tavsiye ederim.