Photofy 2.2 (ios)

Photofy

2.2
Photofy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fotoğraflarınızı yazı ve çıkartmalarla farklılaştırmak için kullanabileceğiniz Photofy'ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Photofy fotoğraflarına farklı ve yaratıcı dokunuşlarda bulunmak isteyen iOS kullanıcılarının ücretsiz olarak sahip olabilecekleri bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Özellikle sosyal medya kanallarında paylaşmak istediğiniz fotoğraflarınızı düzenlemek için kullanabileceğiniz bu uygulamada çok sayıda font ve yazı düzenleme araçları bulunuyor.

Uygulamayı kullanarak Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında paylaşacağınız fotoğraflarınıza yazı ekleyebilir ve kendinizi daha iyi bir şekilde ifade edebilirsiniz. 90'dan fazla fontla birlikte gelen uygulama sayesinde çekici gelmeyen fotoğraflarınızı bile yaratıcı çalışmalara dönüştürebilirsiniz. Uygulamanın sunduğu en önemli artılardan birisi de aynı fotoğrafa çok sayıda sticker eklenmesine imkan tnaımasıdır. Bu sayede tek bir çıkartmaya bağlı kalmak yerine farklı tasarımlarla fotoğraflarınızı daha da ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan Photofy, temel özellikleri ve yaratıcı tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Fotoğraf çekmekten hoşlanıyor ve çalışmalarınızı sosyal medya platformları üzerinden arkadaşlarınızla, ailenizle ve diğer çevrelerinizle paylaşıyorsanız Photofy'a kesinlikle göz atmalısınız.

YORUMLAR