Photokeys

Photokeys
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photokeys uygulaması ile fotoğraflarımızdaki renkleri kullanarak kendi özel klavyelerimizi tasarlayabiliyoruz.

Photokeys, iPhone ve iPad'ler üzerinde kullanılmak amacıyla tasarlanmış bir kişisel klavye oluşturma uygulaması olarak öne çıkıyor. Makul bir fiyat etiketine sahip olan bu uygulama sayesinde çekmiş olduğumuz fotoğrafları kullanarak kendi klavyelerimizi oluşturabiliyoruz.

Uygulamanın kullanımı son derece basit bir takım adımlardan oluşuyor. Sadece fotoğrafı seçiyor ve klavyemizde bulunmasını istediğimiz renkleri belirliyoruz. Bu aşamadan sonra uygulama bize klavye oluşturuyor ve bu klavyeyi yazı yazmamız gereken her yerde kullanabiliyoruz.

Photokeys'in tek kullanım alanı klavye oluşturmakla sınırlı kalmıyor. Uygulamada çok sayıda emoji ve duygusal ifadeye de yer verilmiş. Bunları kullanarak mesajlarımızı çok daha renkli ve ilgi çekici kılabiliyoruz. Elbette dile getiremediğimiz düşünceleri de yine bu ifadelerle çok daha etkin bir şekilde anlatabiliyoruz.

Otomatik yazım hatası düzeltme, tek tıklamayla duygusal ifade ekleme, hızlı kullanım özellikleri ile Photokeys, denemeye değer bir klavye uygulaması.

YORUMLAR