Photomash Free

Photomash Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photomash Free, çektiği fotoğraflar üzerinde değişlikler ve düzenlemeler yapmayı sevenlerin kullanabileceği ücretsiz bir iOS fotoğraf editörü uygulamasıdır.

Photomash Free, iPhone ve iPad kullanıcılarının birbirindne güzel fotoğraflar çekerek bu fotoğraflar üzerinden düzenlemeler yapabilmesini sağlayan fotoğraf editörü uygulamasıdır.

Uygulamanın kullanımı oldukça basit. Yapmanız gereken uygulama içerisinde bulunan kamera ile istediğiniz bir fotoğraf çekmek. Daha sonra bu fotoğraf üzerindeki herhangi bir alanı parmağınızın yardımı ile tamamen silerek, bu alana çekeceğiniz yeni fotoğrafları ekleyebilirsiniz. Sınırsız sayıda resminizi tek bir resim üzerinde toplamanızı sağlayan Photomash, binlerce iOS kullanıcı tarafından beğenilerek kullanıyor.

Benzer türde oldukça fazla sayıda uygulama var olmasına rağmen, kendi alanındaki en iyilerden biri olan uygulamanın hem ücretsiz hemde ücretli versiyonu bulunmaktadır. Uygulamanın ücretsiz versiyonunu denedikten sonra beğenmeniz durumunda ücretli versiyonunu satın alarak tüm özelliklerden sınırsız yararlanmanızı tavsiye ederim.

Son zamanlarda daha da popüler olmaya başlayan fotoğraf editörü uygulamalarından biri olarak, iPhone ve iPad'leriniz ile fotoğraflar çekerek bu fotoğrafları birleştirebileceğiniz mükemmel bir uygulama olan Photomash Free'yi kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR