PhotoMirror 2.02 (ios)

PhotoMirror

PhotoMirror
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PhotoMirror, iOS cihazlar için ücretsiz olarak sunulan, fotoğraflarımıza ayna efektleri ekleyebilmemizi sağlayan bir fotoğraf düzenleme uygulaması.

PhotoMirror, fotoğraflara ayna efekti eklemek amacıyla kullanabileceğimiz bir fotoğraf düzenleme uygulaması. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz PhotoMirror sayesinde fotoğraflarımızı ilginç efektler ile çok daha dikkat çekici bir hale getirebilme imkanına sahip oluyoruz.

Uygulamayı kullanmak son derece basit ve bu konuda pek tecrübesi olmayanlar dahi çalışma mantığını rahatlıkla kavrayabilir. Fotoğraflara yansıma efekti ekleyebilmek için öncelikle ya o an çekeceğimiz ya da daha önce çektiğimiz bir fotoğrafı seçmemiz gerekiyor. Ardından yansıma efekti çeşitlerinden bir tanesini seçerek fotoğrafa uyguluyoruz. Sunulan seçenekler epey zengin ve fotoğrafınıza uygun mutlaka bir seçenek var.

Taşıma, oynatma, yakınlaştırma ve uzaklaştırma gibi işlemlere gerek duyuyorsak bu adımda gerçekleştiriyoruz ve en son olarak da yansıma efektini eklemiş oluyoruz. Fotoğrafımızın çözünürlüğünü bozmadan kaydederek farklı sosyal medya kanalları üzerinde paylaşabiliyoruz.

Fotoğraf paylaşımı yapılan platformlar üzerinde sık sık fotoğraf paylaşıyorsanız ve gönderilerinizi daha ilgi çekici bir hale getirmek istiyorsanız PhotoMirror bu konuda iyi bir seçenek olabilir.

YORUMLAR