Photomyne 1.7 (ios)

Photomyne

1.7
Photomyne
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photomyne uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan basılı fotoğraflarınızı ve albümlerinizi kolayca taratabiliyorsunuz.

Photomyne uygulaması, fiziksel yani basılı fotoğraf albümlerinde yer alan fotoğrafları en hızlı şekilde dijital formata geçirmek isteyen iPhone ve iPad kullanıcılarının göz atmadan geçmemeleri gereken fotoğraf tarama uygulamaları arasında yer alıyor. Her ne kadar ücretli olarak sunulsa da sahip olduğu yeteneklerin ücretinin bedelini karşılamakta oldukça yeterli olduğunu da belirtmek lazım.

Uygulamayı kullanmaya başladığınızda direkt olarak fotoğraf albümünün bir sayfasında yer alan tüm fotoğrafları tek seferde taratabiliyorsunuz ve uygulama bu fotoğrafların ayrı fotoğraflar olduklarını kendi kendine tespit ederek hepsini kırpıyor ve ayrı ayrı galerinize kaydediyor. Böylece tek seferde iki veya daha fazla sayıda fotoğrafı galerinize kaydederek işlemi yeterince hızlandırma imkanına kavuşuyorsunuz diyebilirim.

Bu işlemleri yaparken albümlerin üzerindeki şeffaf jelatini de dikkate alan ve olabildiğince jelatin yokmuş gibi sonuç veren Photomyne, böylelikle fotoğraftaki gereksiz parlama ve solgunluklara da engel olabiliyor. Geçmişten elinize kalmış yüzlerce sayfalık fotoğraf albümleriniz varsa onları en kısa sürede dijitale aktarmak için Photomyne'nin etkili tarama sisteminden faydalanmak işinizin görülmesini sağlayacaktır.

Dilerseniz kırpma ve renk düzeltme işlemlerini manuel olarak da düzenleme ve daha iyi sonuçlar elde etme şansınız da mevcut. İsteyen kullanıcılar fotoğraflara tarih ve açıklamalar da ekleyebiliyor, arkadaşlarını ve ailelerini etiketleyebiliyorlar.

Taranan fotoğraflarınızı hemen Facebook, WhatsApp ve diğer sosyal medya yahut iletişim uygulamalarınızdan paylaşmanız için kullanabileceğiniz paylaşım butonları da Photomyne içerisinde mevcut. Tüm basılı fotoğraflarını dijitale aktarmak isteyenler kesinlikle uygulamaya göz atmadan geçmesinler.