PhotoSign

PhotoSign
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PhotoSign, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz, fotoğraf düzenleme ve efekt verme uygulamasıdır.

PhotoSign, diğer kamera uygulamalarından çok daha fazla filtre seçeneği sunan fotoğraflarınızı düzenlemek için kullanabileceğiniz basit ve ücretsiz bir mobil uygulamadır. Yeni çektiğiniz bir resim veya albümünüzdeki mevcut resimler üzerinde düzenleme yapabildiğiniz uygulamada en çok kullanılan filtrelerin hepsi mevcut.

Selfie ve diğer fotoğraflarınıza sihirli dokunuşlar yaparak onları birer sanat eserine dönüştürmenize yardımcı olan PhotoSign, 15 adet filtre ve 17 adet PhotoSign logosu ile birlikte geliyor. Fotoğraflarınıza filtre ve logo eklemek haricinde renkleriyle oynayabiliyor, bulanıklaştırma efekti verebiliyor, fotoğraflarınızı yönünü ayarlayabiliyor, fotoğraflarınızı yeniden boyutlandırabiliyor ve yazı / etiket ekleyebiliyorsunuz. Fotoğraflarınızı şekillendiren tüm bu araçların kullanımı son derece basit. Fotoğraflarınızda yaptığınız değişiklikleri uygulamadan önce görebiliyor, dilerseniz onay vererek sosya ağlarda paylaşabiliyorsunuz.

PhotoSign, akıllı telefon ve tabletinizle yakaladığınız anlara bambaşka bir görünüm kazandıran ücretsiz bir fotoğraf düzenleme uygulaması. Hem ücretsiz hem de oldukça basit. Daha profesyonel bir fotoğraf düzenleme ve efekt uygulaması arıyorsanız Retrica'yı tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

YORUMLAR