PhotosPro 3.2 (ios)

PhotosPro

3.2
PhotosPro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kullanışlı özellikleriyle dikkat çeken bu uygulama ile fotoğraflarınıza efektler ekleyebilir onları dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

PhotosPro fotoğraf çekmeyi seven kullanıcıların beğenerek faydalanacakları bir iOS uygulamasıdır.

Markette pek çok fotoğraf düzenleme uygulaması mevcut fakat bu uygulamaların en büyük eksiği sadece bir takım filtre ve efektlere sahip olmaları. PhotosPro ise fotoğraf düzenleme özelliklerinin yanı sıra birçok sayıda yönetim özelliğine sahip olmasıyla öne çıkıyor.

Bu uygulamayı kullanarak sadece efektler ve filtreler eklemekle kalmıyor, aynı zamanda fotoğraflarınzı birçok açıdan özelleştirebiliyorsunuz. PhotosPro ile çektiğiniz fotoğrafları albümünüzde arayabilir, arkadaşlarınız ile sosyal medya platformları aracılığıyla paylaşabilir ve konum bilgileri ekleyebilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak başka hiçbir uygulamaya ihtiyaç duymadan kolaj çalışmaları yapabilirsiniz. Kolay kullanım özellikleri ile dikkat çeken uygulamada ihtiyacınız olan her türlü fonksiyona zorlanmadan erişim sağlayabiliyorsunuz.

Fotoğraf çekmeyi seven ve cihazında çok sayıda fotoğraf saklayan kullanıcılara büyük fayda sağlayan bu uygulamayı herkesin denemesi gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR