PhotoTime

PhotoTime
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PhotoTime fotoğraflarınızı otomatik olarak organize etmeye olanak sağlayan kapsamlı bir albüm yönetim uygulamasıdır.

PhotoTime özellikle çok fazla fotoğraf çeken kullanıcılara hitap eden bir uygulama. Bildiğiniz gibi fotoğraflar çoğaldıkça onları yönetmesi de bir hayli zor hale geliyor. PhotoTime da bu soruna çözüm olmak için üretilmiş bir uygulama.

Hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde kullanabildiğimiz bu uygulama sayesinde fotoğraf albümümüzü kolayca yönetebiliyoruz. Uyuglama otomatik olarak tüm fotoğrafları sıralıyor ve bulması daha kolay bir hale getiriyor. PhotoTime çektiğiniz fotoğrafları konum bilgisi ve kişilere göre gruplandırıyor ve bu şekilde kaydediyor. Gelişmiş yüz tanımlama teknolojisi sayesinde fotoğraflarda yer alan kişileri otomatik olarak tanımlıyor ve bu kişilerin yer aldığı fotoğrafları kendi içerisinde gruplandırıyor.

Elbette bu aşamada kullanıcılar kendi belirleyecekleri anahtar kelimelere göre gruplandırma işlemlerini yönetebiliyorlar. Belli bir gruptan çıkartıp başka bir sınıflandırmaya almak istediğiniz fotoğrafları bu özelliği kullanarak organize edebilirsiniz.

Genel olarak PhotoTime kullanımı son derece basit olan ve sahip olduğu özelliklerle kullanıcılara büyük kolaylık sağlayan bir seçenek. Siz de cihazınızda çok sayıda fotoğraf saklıyorsanız PhotoTime ile hepsini kolayca organize edebilirsiniz.