Phrasebook 8.0 (ios)

Phrasebook

8.0
Phrasebook
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Phrasebook, yabancı dil öğrenmek isteyen veya yabancı ülkelere seyahat etme planı yapan kullanıcılara yardımcı olmak üzere tasarlandı.

Phrasebook, yabancı dil öğrenmek isteyen fakat bunun için herhangi bir kursa katılamayacak kadar meşgul olan kullanıcılara hitap ediyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan Phrasebook sayesinde seçeceğimiz dilin en sık kullanılan ve günlük hayatta en fazla ihtiyaç duyulan cümlelerine ve kalıplarına göz atabiliyoruz.

Uygulamaya girdiğimiz zaman öncelikle dil seçmemiz gerekiyor. Sunulan diller arasında İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve Japonca var. Dillerin hepsi ücretsiz ve açık bir şekilde bizleri bekliyor.

Phrasebook saydığımız dillerden derlenmiş 800'den fazla deyim, kalıp ve cümle bulunuyor. Bu cümlelerin her biri farklı durum ve ortamlara uygun bir şekilde derlenmiş. Restoranda, barda, kafede, otobüste, metroda, uçakta, yolda yürürken, acil durumlarda ve aklınıza gelebilecek her türlü zaman ve mekanda rahatlıkla kullanılabiliyorlar.

Öğrenmek istediğimiz dili seçtikten sonra kategori seçimi yapmamız bekleniyor. Arayüzde bu kategorilerin her biri düzenli bir şekilde sıralanmış. İhtiyacımız olan kategoriye girip ilgili cümleleri teker teker okuyabilir ve hatta nasıl telaffuz edildiklerini dahi öğrenebiliriz.

Başarılı ve faydalı bir uygulama olan Phrasebook, yabancı ülkeye seyahat etmeyi düşünen kullanıcıların rahatlıkla yararlanabilecekleri bir uygulama.

YORUMLAR