Pickaxe Plunder

Pickaxe Plunder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pickaxe Plunder, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz keyifli bir arcade oyunu.

Pickaxe Plunder, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir arcade beceri oyunu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyundaki temel amacımız bant üzerinde sürekli olarak gelen mineral taşları ilgili kutulara doldurmak.

Kulağa her ne kadar basit bir görevmiş gibi gelse de çok sayıda taş geldiği için hepsini aynı anda idare etmek zor olabiliyor. Bu noktada hızlı parmak hareketleri ve iyi bir gözlem ile başarıya ulaşabiliyoruz. Oyunun en iyi yanlarından biri ise görevlerimiz esnasında büyülerden faydalanarak işimizi kolaylaştırabiliyor oluşumuz. Doğru zamanda kullanacağımız bir büyü, oyunun kaderini değiştirebiliyor.

Pickaxe Plumber'da kullanılan grafik konsept, ortalama kalitede. Bazı detayların daha iyi tasarımlara sahip olmasını isterdik fakat bu halleriyle de hayal kırıklığı yaratmıyorlar. Buna paralel olarak ses efektleri de isteneni veriyor.

iOS işletim sistemine sahip olan cihazınız üzerinde boş zamanlarınızı daha keyifli kılmak için oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız Pickaxe Plunder'ı denemelisiniz.

YORUMLAR