Pickr

Pickr
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pickr, iOS işletim sistemli akıllı cihazlarınızda görsel anketler hazırlayabileceğiniz bir uygulamadır.

Pickr, iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir görsel anket hazırlama uygulamasıdır. Herhangi bir konuda hazırlayacağınız anketlere resim ekleyerek, sorunuzun cevabını alabilirsiniz.

ODTÜ’lü girişimcilerin hazırladığı uygulama sayesinde, belirli bir konuda aklınıza takılan bir sorunun cevabını merak ediyorsanız, anket hazırlayarak diğer kullanıcıların fikirlerini alabilirsiniz. Sorduğunuz soruya 4 farklı seçenek ekleyebiliyorsunuz. Görselleri kullanarak daha etkili sonuçlar almanızı sağlayacak bu uygulama, çok etkili ve faydalı bir platform olacak gibi görünüyor. Anketlerinizi sosyal medya hesaplarında paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Anketlere sadece oy vermekle kalmıyor, aynı zamanda yorum da yazarak fikirlerinizi paylaşabiliyorsunuz. Embed kodları aracılığıyla web sitenizde anket bölümü oluşturup, bu kısımda yayınlayabilirsiniz.

Başka kullanıcıların anketlerini görmek ve oy vermek için de arama bölümünü kullanabilirsiniz. Keşfet bölümünde popüler anketler ve birçok kategoride yayınlanan anketlere ulaşabiliyorsunuz. Diğer kullanıcılarla takipleşebilir, onlarla sohbet edebilirsiniz.

Eğer bir şirketiniz varsa, burada anketlerinizi yayınlayıp, müşterilerinizin konu hakkındaki fikirlerini kolay yoldan elde edebilirsiniz. iOS kullanıcıları için geliştirilen uygulama, ücretsiz olarak sunuluyor.

YORUMLAR