Picquest

Picquest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fotoğrafçılığa merakı olanların mutlaka denemesi gereken Picquest tamamen ücretsiz olarak sunuluyor ve birbirinden işlevsel özelliğe sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Picquest özellikle fotoğrafçıların veya fotoğrafçılıkla amatör olarak ilgilenmeye başlayanların severek kullanacakları bir uygulama. Uygulamayı kullanarak çevrenizde bulunan fotoğrafçıları harita üzerinde tespit edebilirsiniz. Adeta mobil pazaryeri olarak işleyen Picquest lokasyonunuza bağlı olarak çevredeki farklı fotoğrafçıları bulmanızı sağlıyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan Picquest sayesinde fotoğrafçılıkla uğraşanlar kendi aralarında grup oluşturarak daha rahat iletişim kurabilir ve birbirlerini takip edebilirler. Uygulamada pek çok fonksiyonel özellik bulunmakta. Örneğin takip ettiğiniz bir fotoğrafçı yakınlarındaysa uygulama sizi otomatik olarak uyarıyor ve durumdan haberdar ediyor.

Uygulamanın tüm işlevi fotoğrafçıları bir araya getirip harita üzerindeki konumları göstermesi değil elbette. Bu fotoğrafçıların çektikleri tüm fotoğraflara da erişim sağlama şansına sahipsiniz. Bu uygulama özellikle belli organizasyonlar için iyi bir fotoğrafçı arayanlar için de yararlı olabilir. Mesela konferans vereceksiniz veya özel bir parti düzenleyeceksiniz, işte tam da bu noktada Picquest devreye girerek kullanıcılara yardım ediyor.

Son derece şık görünen bir arayüzde sunulan fonksiyonlar ıkullanırken herhangi bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum Eğer siz de fotoğrafçılık konusunda yardım alabileceğiniz ve diğer fotoğrafçılarla iletişim kurabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız, Picquest'i mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR