PicShop Lite 2.9.1 (ios)

PicShop Lite

PicShop Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    245

  • Üretici

    esDot Development Studio

iPhone ve iPad için kullanabileceğiniz bu fotoğraf efektlendirme ve filtreleme uygulaması resimlerinizin daha güzel görünmesini sağlayacaktır.

iPhone ve iPad cihazlarınızda fotoğraf efektlendirme ve düzenleme araçları arıyorsanız ücretsiz olarak kullanabilecekleriniz arasında PicShop Lite – Photo Editor uygulaması da yer alıyor ve istediğiniz sonuçları en kısa sürede elde etmenize yardımcı oluyor.

8 megapiksele kadar HD görüntüleri destekleyen uygulama, direkt olarak sosyal medya hesaplarınızdan da paylaşımlar gerçekleştirebilmenizi sağlıyor. Uygulamanın içerisinde mevcut olan filtreler ve efektler her tip kullanıcının mobildeki ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde düzenlenmiş.

Ayrıca ülkemizde troll ya da rage olarak da bilinen internet "meme"lerini de hazırlayabileceğiniz uygulama eğlenceli anlar yaşamanızı da garanti ediyor. Fotoğraf ve resimlerin netlik ayarları, renkleri ve tonları, konuşma baloncukları, kırmızı göz kaldırma ve düzeltme seçenekleri gibi fotoğrafların çok daha güzel görünmesini sağlayacak seçenekler de mevcut.

Dilerseniz resimlerinizi döndürebilir, kırpabilir yahut yönlerini 180 derece değiştirebilirsiniz. Uygulamaya kendi temanızı uygularsanız göze de daha hoş gelecektir.

YORUMLAR