Pictory

Pictory
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pictory, iOS cihaz sahiplerinin cihazlarında bulunan fotoğraflar üzerinde detaylı ve geniş kapsamlı düzenlemeler yapmasını sağlayan bir iOS uygulamasıdır.

Pictory, kapsamlı özellik ve araçlara sahip bir iOS fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Uygulama ile kullanıcılar fotoğraflarına farklı bir görünüm kazandırmak için kolayca birçok eşya ve efekt ekleyebilir.

Uygulama içerisinde 2 farklı mod bulunmaktadır. Bunlardan biri Hız, diğeri ise HD'dir. Hız modunda fotoğraflarınızı oldukça hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz. HD modda ise yüksek çözünürlüğe sahip fotoğraflarınızı düzenleyebiliyorsunuz. Fakat bu modda hız moduna göre daha fazla zaman harcarsınız.

Pictory uygulaması içerisinde elle çizilmiş 500'den fazla örnek bulunmaktadır. Bu örnekler arasından istediğiniz seçmekte ve fotoğraflarınıza eklemekte özgürsünüz. Eğer kendinizi kelimeler ile ifade etmek istiyorsanız, uygulama fotoğraflarınızın üzerlerine yazılar yazabilmenizi hatta bu yazıları düzenlemenizi sağlıyor.

Uygulamanın sosyal medya entegrasyonu sayesinde düzenlemiş olduğunuz fotoğrafları en popüper sosyal medya platformları olan Facebook, Instagram ve Twitter üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Uygulamayı kullanarak çektiğiniz fotoğrafları düzenlemek isterseniz, 0.99 $ karşılığında uygulamayı satın alabilirsiniz.

YORUMLAR