Pictoword 2.4.4 (ios)

Pictoword

Pictoword
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pictoword oyununda şifreli şekilde verilen kelimeleri bulmanız gerekiyor. Hemen dikkatinizi toplayın resimlerle anlatılan kelimeyi bulmaya çalışın.

Kelime oyunları oldukça zevklidir. Pictoword oyunu ise kelime oyunlarına yeni bir şekil kazandırmış. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Pictoword oyununda gizlenmiş bazı kelimeler bulunuyor. Sizin gizlenmiş olan bu kelimeleri bulmanız gerekli. Oyundaki gizlenmiş kelimeleri bulmanız için size bazı resimler veriliyor. Bu resimleri dikkatli bir şekilde incelemeli ve aradaki mantıksal bağlantıyı kurarak kelimeyi çözmelisiniz. İlk başlarda anlamlandıramayacağınız Pictoword oyunu zamanla sizi bağımlısı yapacak.

Pictoword oyununda kullanıcıya iki tane resim veriliyor. Bu iki resim arasında bir bağlantı var. İki resmin birleşimi size istenilen kelimeyi verecektir. Yalnız Pictoword oyununu dikkatli oynayın. Çünkü oyunda bazen şaşıracağınız ayrıntılar ortaya çıkacak. İki resme bakarak ürettiğiniz kelimeleri uygulamanın alt kısmında bulunan harfleri kullanarak yazıyorsunuz. Eğer yazdığınız kelime doğru ise uygulama sizi yeni bölüme geçiriyor. Fakat yazdığınız kelime yanlışsa ne yazık ki resimler üzerinde biraz daha düşünmelisiniz.

Hafızanızı geliştirecek olan Pictoword, oldukça şaşırtıcı ve eğlenceli kelimeleri ile indirilmeyi bekliyor. Hemen şimdi Pictoword oyununu iOS işletim sistemine sahip cihazınızdan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR