PicWall

PicWall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca fotoğraf kolajları elde etmek için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

iPhone ve iPad cihazlarınızda fotoğraf kolajları oluşturmak için kullanabileceğiniz kolay ve eğlenceli uygulamalardan bir tanesi de PicWall uygulaması. Uygulamada kolajlar yapmaya çalıştığınızda dilerseniz kendi galerinizdeki fotoğraflardan seçmece yapabilir, dilerseniz de kameranızla yeni fotoğraflar çekebilirsiniz. Ayrıca Facebook ve Instagram fotoğraflarınızı da kolajlarınız içerisine ekleyebilirsiniz.

Uygulamanın sahip olduğu şablonlar ve çerçeveler ise en güzel son görünümü vermek için kullanımınızı bekliyor diyebilirim. Resimler üzerine filtreler uygulamak, yazılar eklemek ve onları daha da renklendirmek uygulama ile mümkün hale geliyor. Sticker desteği de olan uygulama sık sık kolajlama yapmak isteyenlerin seçeneklerinin tükenmemesini sağlayacaktır.

Yüksek çözünürlüklü fotoğraf desteğine sahip olan PicWall uygulaması, aynı zamanda sosyal ağlar üzerinden de sonuçları arkadaşlarınız ve dostlarınız ile paylaşmanıza olanak tanıyor. Eğer resimlerinizi bastırmak isterseniz paylaşılan yazıcılardan bir tanesini kullanarak tek tıklama ile uygulama içerisinde bastırma emri de verebiliyorsunuz.

YORUMLAR