Piece Out 1.2 (ios)

Piece Out

1.2
Piece Out
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Piece Out, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Piece Out, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli ve bağımlılık yapıcı bir bulmaca oyunu olarak dikkatimizi çekiyor. Farklı mekaniklere sahip olan oyunda becerilerinizi konuşturuyorsunuz.

Renkli blokların ve zorlu bölümlerin yer aldığı Piece Out, basit kurallar ile geliştirilmiş eğlenceli bir oyundur. Boş zamanlarınızı renklendirmek için tercih edebileceğiniz oyunda yüksek skorlara ulaşmak için mücadele ediyorsunuz. Oyunda blokları uygun yerlerine taşımak için mücadele ettiğiniz oyunda doğru hamleleri yapmalısınız. En az sayıda hamle ile blokları uygun yerlerine götürmeli ve bölümleri tamamlamalısınız. 700'den fazla zorlu bölüme sahip olan oyunda eşsiz bir deneyim yaşama imkanınız oluyor. Dikkat gerektiren oyunda düşünce gücünüzü de sonuna kadar kullanmanız gerekiyor. Çocukların da rahatlıkla oynayabileceği Piece Out'u mutlaka denemelisiniz. Sürükleyiciliği bir hayli fazla olan bu oyunu sakın kaçırmayın.

Piece Out oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR