Pills4Skills

Pills4Skills
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pills4Skills hem bulmaca hem de beceri oyunu öğeleri içeren eğlenceli bir oyun.

Pills4Skills, ilginç oyun yapısıyla dikkat çeken ve hem iPhone hem de iPad cihazlara tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bir beceri ve bulmaca oyunu karışımı olarak tanımlanabilir.

Her yaştan oyunsevere hitap eden bu oyunda birbirinden ilginç tasarımlara sahip bölümlerde mücadele ediyoruz ve engelleri aşarak sağ salim bir şekilde bölümleri bitirmeye çabalıyoruz. Bölümler sırasında karşımıza çok sayıda engel ve tuzak çıkıyor. Akılcı ve hızlı hamlelerle bunlardan kaçmalıyız.

Oyuna giriş yaptığımız zaman karşımıza çıkan tasarımlar zengin bir hayalgücünün eseri gibi duruyor. Hiçbir bölüm bir diğerinin tekrarı olmadığı için daima yeni bir tecrübe yaşıyoruz. Monotonluk bu sayede kırıldığı için oyunu çok daha uzun bir süre sıkılmadan oynayabiliyoruz.

Oyunda tam tamına 72 bölüm bulunuyor ve bu bölümler zor ve çok zor olmak üzere iki zorluk seviyesine sahip. Buna bir de kolay seviyesi eklenseydi çok daha iyi olurdu çünkü bu şekilde oyun, bazı oyunculara zor gelebilir.

Karakterimizi kontrol edebilmemiz için ekranda bulunan butonları kullanmamız yeterli oluyor. Çok basit bir kontrol mekanizması olduğu için sorunsuzca istediğimizi gerçekleştirebiliyoruz. Genel olarak başarılı bir oyun olduğunu söylemek hata olmaz fakat birkaç ekleme ile çok daha iyi olacaktır.

YORUMLAR