Pilots of the Dawn

Pilots of the Dawn
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pilots of the Dawn mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur

Pilots of the Dawn klasik tarzdaki shoot em up oyunlarına ilginç ve eğlenceli bir yaklaşım getiren bir mobil uçak savaşı oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Pilots of the Dawn'da 2. Dünya Savaşı'nda geçen bir macera bizi bekliyor. Biz bu savaşta ülkesi adına görev yapan bir savaş pilotunun yerine geçiyoruz ve komutanımız tarafından bize verilen görevleri tamamlamaya çalışıyoruz.  Oyun boyunca 30 bölümde düşman uçaklarıyla çarpışırken bize güçlü bölüm sonu patronlarıyla da savaşma imkanı veriliyor.

Pilots of the Dawn'ın oynanışı shoot em upların klasik kuşbakışı oynanış yapısında biraz farklı. Yine 2 boyutlu olan oyunda uçağımızı ekranda yatay olarak kontrol ediyoruz. Uçağımız sürekli yol almaya devam ederken onu aşağıya veya yukarıya döndürerek düşman ateşinden kaçıyoruz ve sürekli ateş ederken düşmanlarımızı vurmaya çalışıyoruz. Yere çakıldığımızda ise oyun sonlanıyor.

Pilots of the Dawn retro tarzda grafikleri ve ses efektleriyle bize eskiden oynadığımız eğlenceli oyunları hatırlatıyor.

YORUMLAR