Pin Drop 3.2.1 (ios)

Pin Drop

Pin Drop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pin Drop uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda favori mekanlarınızı kaydedebilir, arkadaşlarınızı organize edebilirsiniz.

Pin Drop uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarında kullanabilecekleri bir gezi organizasyonu uygulaması olarak yayınlanmış ve ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Hem uzun mesafeli gezileriniz hem de şehirde atacağınız bir tur ya da arkadaşlarınızla buluşma gibi tüm alanlarda kullanılabildiği için bir süre sonra eliniz ayağınız haline gelmesi de muhtemel.

Uygulamanın iyi tasarlanmış arayüzü ve basit yapısı sayesinde kullanırken herhangi bir zorluk çekmeden tüm işlevlerinden faydalanabiliyorsunuz. Pin Drop sayesinde gittiğiniz favori mekanlarınızı hemen işaretleyebiliyor, böylece daha sonra gene gelmek isterseniz hemen bulabiliyorsunuz. Ayrıca işaretlediğiniz tüm mekanları arkadaşlarınızla paylaşma ve onları davet etme şansınız da mevcut.

Tüm sosyal ağ hesaplarınızdan elde edilebilen konum bilgileri sayesinde en doğru şekilde mekan saklama işlevlerini kullanabiliyorsunuz. Bunun yanında yakınınızda bulunan ve dikkat çeken mekanları listeleyerek yeni deneyimler elde etmek de mümkün hale geliyor.

Eğer arkadaşlarınızla aynı plan içerisinde olmak istiyorsanız bu organizasyonu da hemen tamamlayabilir, tek bir gezi planını gruptaki herkes için de kullanabilirsiniz. Ayrıca yolunuzu diğer harita uygulamalarıyla bulmak isterseniz konumu harita uygulamalarına da gönderebilir ve yol tarifi alabilirsiniz.

Sık sık outdoor aktivileri yapmaktan hoşlananlar ve favori mekanlarını her zaman hatırlamak isteyenler kesinlikle iOS işletim sistemli cihazlarında uygulamayı denemeliler.

YORUMLAR