Pineapple Pen 1.1 (ios)

Pineapple Pen

1.1
Pineapple Pen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pineapple Pen, size verilen kalemi kullanarak meyveleri vurmanızı amaçlayan bir mobil oyundur.

Vitamin deposu meyveleri hiç kalem ile kesmeyi denediniz mi? iPad ve iPhone cihazlarınız için ücretsiz olarak indirebileceğiniz Pineapple Pen oyunu size kalem ile meyve kesme fırsatı tanıyor.

Pineapple Pen oyununda bir kaleme sahipsiniz ve karşınıza birbirinden farklı meyveler çıkacak. Sizin göreviniz ise elinizde kalemi kullanarak bu meyveleri vurmaya çalışmak. Her başarılı atışınızda birlikte vurmanız gereken meyve miktarını azaltıyorsunuz. Bu şekilde ilerleyerek tüm meyveleri vurmalı ve yeni bölümlere geçmeye çalışmalısınız.

Pineapple Pen oyununda her yeni bölümde daha zorlu görevler sizi bekliyor olacak. Çünkü meyveler artık kaleme karşı tedbirli ve daha hızlı hareket ediyorlar. Bu yüzden atışlarınızın daha hızlı ve daha isabetli olması lazım. Unutmayın her yeni bölümde, daha kısa sürede daha fazla meyve vurmanız lazım. Bu görev oldukça zor geldi değil mi? Korkmayın siz bunu yapabilecek bir oyuncusunuz!

Hemen şimdi Pineapple Pen oyununu indirin ve tüm becerinizi konuşturarak meyveleri vurmaya başlayın. Tüm dünyadan oyuncuların bulunduğu başarı listesine adınızı yazdırmaya çalışın. Belki de Pineapple Pen oyununda dünyanın en iyi oyuncusu siz olabilirsiniz.