PipSpin 1.0 (ios)

PipSpin

1.0
PipSpin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PipSpin mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

PipSpin eğer zoru başarmayı seviyorsanız ve oyunlarda yakaladığınız yüksek puanları arkadaşlarınızla karşılaştırmayı seviyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil beceri oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan PipSpin'de hem zekamızı, hem de reflekslerimizi aynı anda kullanmamız gerekiyor. Oyunun temel mantığı küçük bir çubuğu kontrol etmek üzerine kurulu. Oyunda bu çubuğu hareket ettirerek daire şeklindeki cisimlerin hareket etmesini sağlıyoruz. Ekranda daire şeklindeki cisimler çubuğumuza doğru hareket ederken çubuğumuzu sağa veya sola döndürmemiz ve onlara yol açmamız gerekiyor.

PipSpin'in başları kolay bir şekilde oynanabiliyor. Fakat birkaç bölümün ardından oyunun ne kadar zorlu olduğunu anlıyoruz. Oyunda yol aldıkça daha çok sayıda daire üstümüze gelirken daha hızlı bir şekilde hareket etmeye başlıyorlar. Bu da reflekslerimizi daha etkili bir şekilde kullanmamızı gerektiriyor.

PipSpin'de eski atari oyunlarını andıran bir görünüm mevcut. Oyunun basit ama eğlenceli olduğunu söyleyebiliriz.

YORUMLAR