Piranh.io 1.0.2 (ios)

Piranh.io

Piranh.io
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Piranh.io, online olarak oynanan balık simülasyonu oyunu.

Piranh.io, iPhone ve iPad’inize ücretsiz indirip oynayabileceğiniz gerçek zamanlı çok oyunculu balık yeme oyunu. İnternet bağlantısını zorunlu kılan oyunda son derece yırtıcı bir balık türü olan, saniyeler içinde avının iskeletini bırakan piranaları kontrol ediyorsunuz.

Online balık simülasyonu olarak iOS platformunda yerini alan Piranh.io oyununda sürekli yüzerek karşınıza çıkan yüzücü ve ufak balıkları yemeye çalışıyorsunuz. Avınıza doğru giderken etrafı iyice süzmeniz gerekiyor. Genellikle sizin için önemli olan avların oldukça yakınında sizden katbekat büyük balıklar ziyafet için sizi bekliyor. Kaçmakta zorlandığınız noktada geçici süreliğine aktif olan güçlendiricilerle hayatınızı kurtarma şansına sahipsiniz ancak hız kazandıran bu yardımcılara fazla güvenmemenizi öneririm.

Oyun online tabanlı olduğundan sizin haricinde onlarca kişi aynı anda balık yüzdürüyor. Oyun alanı kalabalık olunca sorunlar da beraberinde geliyor. Neyse ki sorunsuz oynanış sunan sunucuyu bulmak için çaba sarf etmeniz gerekmiyor.

YORUMLAR