Pirate Kings 2.0.0 (ios)

Pirate Kings

Pirate Kings
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pirate Kings okyanusun hakimiyeti için mücadele verdiğiniz bir strateji oyunudur

Pirate Kings oyuncuları eğlenceli bir korsan hikayesi içerisine sürükleyebil bir mobil strateji oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir korsan oyunu olan Pirate Kings'de herşeye kendi adamızı inşa ederek başlıyoruz. Sonrasında ise okyanus yedi denizlere açılarak diğer adaları keşfediyor ve kaynaklarını ele geçirmek için savaşıyoruz. Topladığımız kaynakları sahip olduğumuz adaları geliştirmek için kullanabilmekteyiz. Oyundaki temel amacımız yedi deniz üzerinde hakimiyet kurarak en gelişmiş yedi adayı inşa etmek ve nihayet korsanların kralı olmak.

İnternet üzerinden oynanan bir strateji oyunu olan Pirate Kings arkadaşlarımızla birlikte oynayabileceğimiz bir oyun. Oyunda arkadaşlarımızın adalarına saldırarak altınlarını yağmalayabiliyor ve eşkiyalık yapabiliyoruz. Aynı şekilde arkadaşlarımızda bizim adalarımıza saldırabiliyor. İntikam almak ise bizim elimizde. 

Pirate Kings'de oyuncuları günlük olarak düzenlenen etkinlikler ve mini bonus oyunlar da bekliyor. Eğer eğlenceli bir online strateji oyunu oynamak isterseniz Pirate Kings'i deneyebilirsiniz.

YORUMLAR