Pitu 2.6.1 (ios)

Pitu

Pitu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pitu uygulamasıyla iPhone ve iPad cihazlarınızdan kendinize makyaj ve filtreler uygulayabilir, fantastik karakterlere dönüşebilirsiniz.

Pitu uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarını kullanarak fotoğrafları üzerinde efektler ve filtreler uygulayabilmelerini sağlayan ücretsiz bir fotoğraf düzenleme uygulaması olarak karşımıza çıktı. Ancak onu diğer benzer uygulamalardan ayrı kılan pek çok özelliği mevcut ve bu nedenle göz atmak isteyebileceğinize inanıyorum. Sahip olduğu sade ve kolay kullanım sağlayan arayüzü sayesinde deneme sürecinizin de oldukça güzel geçeceğini düşünüyorum.

Uygulamada klasik renk filtreleri ve efektleri mevcut, ancak bu filtrelerin yanında çeşitli ışıklandırma seçenekleri, parlaklık ve kontrast ayarlamaları ile diğer uygulamalarda yer almayan bazı filtreler de bulunuyor.

Çektiğiniz fotoğraflarda yeterince güzel çıkmadığınızı düşünüyorsanız uygulayabileceğiniz otomatik makyaj opsiyonları da Pitu'nun en dikkat çeken yanları arasında yer alıyor. Böylece tek tek detaylarla uğraşmak yerine hızlı bir rötuş elde edebiliyor, en güzel görünümü yakalayabiliyorsunuz. Ancak otomatik makyaj özelliklerini yetersiz buluyorsanız kullanabileceğiniz detaylı sanal makyaj araçları da yine uygulama içerisinde mevcut.

Eğer kendinizi sanal karakterlere dönüştürebileceğiniz ve fantastik görünümler yakalayabileceğiniz bir fotoğraf düzenleme uygulaması arıyorsanız, Pitu bu konuda da size yardımcı olacaktır. Zira içerisindeki cosplay dönüştürme aracı sayesinde kendinizi bir anda bir cosplay karakterine dönüşmüş olarak bulabilir, fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla paylaşarak eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Dilerseniz hazırladığınız fotoğraflarınızı bir kolaj içerisinde de birleştirebiliyorsunuz.

Yeni ve etkili bir fotoğraf efektlendirme uygulaması arayanlar göz atmadan geçmesinler derim.

YORUMLAR