Pixel OverDrive

Pixel OverDrive
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pixel OverDrive zorlu ve keyifli bir mobil yarış oyunudur

Pixel OverDrive size saç baş yoldurtacak zorlu bir sinir testi sunan bir mobil sonsuz koşu oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Pixel OverDrive'da çok uzun yaşamaya niyeti olmayan bir sürücüyü yönetiyoruz. Cengaver delikanlımızın amacı ise en yüksek hızda yolculuk ederek rekor kırmak. Fakat bu iş için yer tercihi biraz sıkıntılı. Sürücü arkadaşımız hız yapmak için işlek bir yolu seçiyor ve trafiğin içerisinde yol almaya çalışıyor. Biz de öteki dünyaya business class bilet alarak yolculuk etme peşinde olan kahramanımıza bu işi gerçekleşmesinde yardımcı oluyoruz.

Pixel OverDrive'da yoğun trafiğin olduğu bir yolda kaza yapmamak için cebellenmekteyiz. Aynı yönde giden araçların yanısıra bizim gibi çok uzun yaşama beklentisi olmayan ve ters yönde yol alan bisikletçilerle karşılaşıyoruz. Bütün bu engelleri aşmak için reflekslerimizi kullanmamız gerekiyor. Ayrıca yol üzerindeki altınları da topluyoruz. Oyunda yol aldıkça aracımız hızlanıyor ve işler daha da karışıyor.

Pixel OverDrive içerisinde farklı araç seçenekleri, piksel tabanlı hoş grafikler oyuncuları beklemekte. Eğlenceli bir şekilde zaman öldürmek için Pixel OverDrive'ı tercih edebilirsiniz.

YORUMLAR