Pixel Race 1.0 (ios)

Pixel Race

1.0
Pixel Race
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pixel Race, yol üzerinde karşılaşacağınız tüm objeleri atlatarak en yüksek puanı elde etmeye çalışacağınız eski atari oyunlarına benzeyen bir yarış oyunudur.

Pixel Race, atarilerinizde mutlaka oynamış olduğunuz yada tanıdıklarınızı oynarken görmüş olduğunuz eski tür bir yarış oyunudur. Eğer atarilerin olduğu dönemde büyümediyseniz bile oyunun size tanıdık geleceği kesin. Sizi geçmişe götürecek oyunlardan biri olan Pixel Race uygulama mağazası üzerindeki en eğlenceli oyunlardan bir tanesidir.

Uygulama içerisinde nokta şeklinde piksellerden oluşmuş bir arabayı kontorl ediyorsunuz. Oyun yapısı olarak Flappy Bird'e benzetebileceğimiz Pixel Race, çok daha eski bir oyundur. Oyunun grafikleri minimalistik ve neredeyse tüm Android cihazlar üzerinde herhangi bir performans kaybı yaşamadan rahatlıkla oynanabilir. Oyundaki amacınız yolda karşınıza çıkan tüm objeleri atlatmak ve alabildiğiniz kadar çok puan almak. Oyunda ilerledikçe karşınıza çıkacak olan objelerin sayısı artmaktadır. Oyun ilk başladığında biraz kolay gelebilir fakat ilerledikçe zorlaştığını göreceksiniz.

Yol üzerinde karşınıza çıkacak olan objeleri atlatmak dışında altınları da toplamanız gerekiyor. Böylelikle daha yüksek puanlar elde edebilirsiniz. Oyunun kontrolleri oldukça basittir. Ekrandaki yön tuşlarını kullanarak aracınızı kontrol edebilirsiniz. Oyunun sahip olduğu sosyal medya entegrasyonu sayesinde aldığınız yüksek puanları sosyal medya üzerinden paylaşımda bulunabilirsiniz.

YORUMLAR