Pixelish 1.0 (ios)

Pixelish

1.0
Pixelish
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pixelish, iPhone ve iPad'lerinizdeki fotoğraflarınızı kolayca düzenlemek için kullanabileceğiniz basit ama ücretsiz bir iOS uygulaması.

Pixelish, iOS mobil cihazlarınız üzerinde fotoğraf düzenlemek için kullanabileceğiniz en basit ve ücretsiz uygulamalardan bir tanesi. Fotoğraf editörü olarak kullanabileceğiniz uygulama fotoğraflarınızı düzenleme, filtre ekleme ve piksel piksel görünüme kavuşturma gibi pek çok işlem yapmanıza olanak sunuyor.

Uygulamayı kullanarak filtre eklemek tek tuşla yapabilecekleriniz arasında yer alıyor. Bu nedenle filtre eklerken oldukça rahat işlem yapabiliyorsunuz.

Bu uygulamanın en sevdiğim özelliklerinden bir tanesi ise birden fazla filtreyi fotoğraflar üzerine ekleyerek ortaya beklenmedik şekilde güzel fotoğraflar getirebiliyorsunuz. Böylece zaman zaman istemediğiniz halde mükemmel fotoğraflar oluşturup sosyal medya platformları üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşıp beğenileri kapabilirsiniz.

Uygulama ile fotoğraf düzenlerken ihtiyacınız olan araçların hepsi ekranın alt kısmında kalıyor ve buradan istediğiniz değişiklik ve düzenlemeleri rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Eğer eğlenceli ve kullanımı kolay bir fotoğraf düzenleme uygulaması arıyorsanız Pixelish'i iPhone ve iPad'lerinize hemen indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR