PixWing

PixWing
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PixWing oyununu oynayarak 360 derece dönebilen taşıtlarla birlikte size verilen görevleri tamamlamaya çalışın.

Son dönemde piksel oyunların daha fazla sevilmesi oyun geliştiricilerinin planlarını farklı yönlere doğru çevirdi. Çoğu oyun geliştirici artık HD grafikler yerine insanlara daha samimi gelen piksel piksel oyunlar tasarlamaya başladı. PixWing de bu oyunlardan sadece birisi.

PixWing oyununda piksel piksel olarak tasarlanmış uçsuz bucaksız dünya içerisinde size verilen görevleri yapmaya çalışıyorsunuz. iOS platformu için ücretli olarak satılan bu oyunda 30 tane farklı bölüm bulunuyor. Ve her bir yeni bölümde size özel tasarlanan gizemli görevler ve nesneler var.

Oyunda 360 derece dönebilme özelliğiyle sizi 3 boyutlu bir uçak bekliyor. Bu uçak görevleri yapabilmeniz için ihtiyacınız olan en temel malzeme. Uçak dışında size lazım olan tek şey biraz beceri. Ekran üzerinde bulunan kontrol tuşları sayesinde uçağı sağa-sola, aşağı-yukarı doğru hareket ettirerek nesnelere ulaşmanız gerekli. Bu göründüğü kadar kolay bir iş değil elbette.

Hemen şimdi PixWing oyununu indirebilir ve o eşsiz dünyada yolculuğa başlayabilirsiniz. Size özgürce dans etmiş gibi keyif veren bu oyunu bütçe konusunda sıkıntınız yoksa mutlaka tavsiye ediyoruz. 

Oyunun tanıtım videosu: