Planet Quest 1.01 (ios)

Planet Quest

Planet Quest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Planet Quest, müzikal oyunlar oynamaktan keyif alan oyunseverlere hitap eden eğlenceli bir yapım.

Planet Quest, tamamen ücretsiz olarak sunulan ve hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz keyifli bir oyun. Ritim tabanlı yapısıyla öne çıkan oyunda daha önce benzerine pek rastlamadığımız türden ilginç bir deneyim yaşıyoruz.

Oyunda gezegen etrafında çılgınca dans eden hayvanları kaçırmaya çalışan bir uçan dairenin kontrolünü ele alıyoruz. Bu noktada dikkat etmemiz gereken şey ise bitkileri es geçmek. Bitkiler uçan daireye zarar veriyor ve bir canımıza mal oluyorlar. Toplamda üç canımız olduğu için çok dikkatli davranmamız gerekiyor.

Oyunun en ilgi çeken yanı ise ritme dayalı olmasının bir getirisi olan harika müzikler. Açıkçası oyunun geneli çok komplike olmasa da kullanıcıyı içine alan bir deneyim sunduğunu itiraf etmeliyim. Özellikle müzikler ile oluşturulan atmosfer oyunu denemeye değer kılan detaylar arasında yer alıyor.

Planet Quest'te çok iyi bir performans sergilersek yeni parçalar açabiliyoruz. Fakat açılan parçalar epey zor ve başarılı olabilmek için iyi bir kulağa ve kedi gibi reflekslere sahip olmamız gerekiyor. Eğer siz de oynarken çılgınca eğlenebileceğiniz ücretsiz bir oyun arıyorsanız Planet Quest'i mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR