Plate.im

Plate.im
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz Plate.im uygulaması ile trafikteki sürücüleri plakalarından arkadaş olarak ekleyebilirsiniz.

Plate.im uygulaması, son zamanlarda ortaya çıkmış en ilginç sosyal ağ uygulamaları arasında yer alıyor ve kullanıcıların birbirlerini trafik plakalarından bulmalarını sağlıyor. Bunun yanında model ve markasını da işin içine dahil eden uygulama sayesinde trafikte geçirdiğiniz vakti biraz daha eğlenceli hale getirebiliyorsunuz. iPhone ve iPad cihazlar için ücretsiz olarak yayınlanan uygulamanın pek çok kullanıcının ilgisini çekeceğine inanıyorum.

Elbette uygulamada arabası olmayanlar da düşünülmüş ve bu nedenle plaka girmeden de ağın üyesi olabiliyorsunuz. Diğer sosyal ağlarda yer alan arkadaşlarınızı da davet edebilme seçeneğiniz sayesinde pek çok arkadaşınızı uygulama içerisinde bulacağınıza inanıyorum.

Uygulamanın arayüzü her ne kadar biraz eski tasarımlı görünse de işlevleri konusunda herhangi bir sıkıntı mevcut değil. Çevrenizdeki sürücülerle arkadaşlık kurmanın yanında onlara kızdığınızda bu kızgınlığınızı aktarmak da oldukça kolay hale geliyor.

Eğer yolda kaldıysanız başka sürücülerden yardım alabilmek için de kullanabileceğiniz uygulama, plaka sistemini oldukça etkili bir şekilde kullanıyor ancak tabii ki daha çok kullanıcı kullandıkça trafikteki sürücüleri bulma olasılığı da artacaktır.

Son zamanlarda karşılaştığımız en ilginç mobil uygulamalardan birisi olarak Plate.im'e kesinlikle göz atmanız gerektiğine inanıyorum.