Play-Doh TOUCH 1.0.9 (ios)

Play-Doh TOUCH

Play-Doh TOUCH
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Play-Doh TOUCH, play doh oyun hamuru ile oynanan renkli görsellere sahip bir mobil oyun.

Play-Doh TOUCH, Play-Doh oyun hamuruyla oynanan yeni nesil çocuklara özel rengarenk görselli harika bir mobil oyun. iPhone ve iPad’inizde oyun oynamaya meraklı çocuğunuz için gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz.

Oyun içerisindeki tüm karakterleri çocukların yaratıcıklarını kullanarak kendilerinin yapmasına izin veren Play-Doh TOUCH, sadece Play-Doh oyun hamuruyla kullanılmak üzere tasarlanmış özel bir oyun ya da uygulama.

Play-Doh oyun hamuruyla şekillendirerek yaratılan renkli karakterleri oyun içerisine almak için tek yapılması gereken cihazın kamerasını oyun hamuruna yöneltmek. Kısa bir tarama işleminin ardından karakter olduğu gibi oyuna aktarılıyor. Ancak hamurun beyaz bir yüzeye yerleştirilmiş olması gerekiyor.

Su dünyası, mağara dünyası, orman dünyası, çöl dünyası gibi çocukları ekran başına kilitleyecek rengarenk dünyalarda yaratıkları karakterlerle oynama şansı sunan Play-Doh TOUCH, tamamen ücretsiz değil. Bu bağlamda çocuğunuza sunmadan önce uygulama içi satın alımları kapatmanızda fayda var.

YORUMLAR