Plic, Ploc, Wiz 2.3 (ios)

Plic, Ploc, Wiz

2.3
Plic, Ploc, Wiz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Plic, Ploc, Wiz ile çocuğunuzun yaratıcılığını geliştirebilir ve eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Plic, Ploc, Wiz, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli bir çocuk oyunudur. Özellikle çocuğunun keyifli vakit geçirmesini ve aynı zamanda zihinsel olarak gelişmesini isteyen anne babaların mutlaka denemesi gereken Plic, Ploc, Wiz'de çocukların hoşuna gidecek grafikler ve modellemeler kullanılmış.

Oyunda şehirlerin, bahçelerin, hayvanların ve harflerin farklı temalarda hazırlanmış çizimleri bulunuyor. Bu saydığımız kategorilerde yer alan şekilleri kullanarak tamamen orijinal resimler hazırlamak mümkün kılınmış. Farklı objeleri kombine ederek tasarım harikası şehirler veya masalsı hayvanlar yaratabilirsiniz. Oyun adeta çıkartmalarla oynuyormuş hissi yaratmakta. Renkli görseller çocukların beğeneceği şekilde tasarlanmış.

Çocuğunuz tasarımını bitirdikten sonra görseller otomatik olarak galeriye kaydedilmekte ve bu sayede silinmeleri önlenmekte. Dilerseniz bu resimleri mail oyluyla yakınlarınıza da yollayabilirsiniz.

Tüm aile bireyleri tarafından keyifli oynanacağını düşündüğüm Plic, Ploc, Wiz ile sade fakat eğlenceli bir deneyim yaşamaya hazır olun.

YORUMLAR