PLUSME

PLUSME
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PLUSME, düzenlediğiniz tüm etkinlikleri organize ederek, katılacak kişilere farklı ve enterasan bir şekilde davet gönderebildiğiniz iOS uygulamasıdır.

PLUSME, etkinlik organizasyonu yapmaktan ve organizasyona katılacak kişileri davet etmekten hoşlanan kişiler için mükemmel bir uygulama olarak tüm bu işlerinizi hem daha eğlenceli hem daha kolay hale getiren bir iOS uygulamasıdır. Parti, piknik, toplantı ve buluşma gibi etkinlikleri oldukça rahat bir şekilde oluşturarak yönetmenizis ağlayan PLUSME, gerçekten yararlı bir uygulama.

Uygulama içerisinde etkinlik oluşturarak katılacak kişileri davet etmeniz için gereken 5 adım bulunuyor. Bunlar etkinliğinin adı, nerede olduğu, ne zaman olduğu ve kimlerin katılacağı bölümleridir. Bu işlemlerden sonra tüm katılımcıların görebileceğiniz bir etkinlik notu oluşturabiliyorsunuz. iKişi listenizden seçerek davet gönderdiğiniz kişiler PLUSME uygulamasını kullanmıyorlar ise, bir bildirim mesajı gönderiliyor.

Özellikler:

  • Kolayca etkinlik oluşturma ve yönetme
  • Etkinliklere istediğiniz kadar kişiyi davet edebilme
  • Etkinlik için herkesin görebileceği özeln otlar hazırlama
  • Düzenlediğiniz etkinliğe kaç kişinin katılacağını görebilme
  • Katılacak olan kişilere etkinliğin düzenlediği yer hakkında detaylı bilgi

Özellikle öğrenciler ve çalışanlar aralarında popüler olan uygulama sayesinde bir kaç dakika içerisinde etkinlikler oluşturarak, arkadaşlarınızı hızlıca davet edebiliyorsunuz. Uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.