PO Nerede

PO Nerede
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    70

  • ÜRETİCİ

    Başarsoft

PO Nerede ile Petrol Ofisi istasyonlarını görüntüleyebilir ve kullanışlı ek özelliklerden faydalanabilirsiniz

PO Nerede uygulaması mobil cihazlarınızı kullanarak Petrol Ofisi istasyonları ile ilgili kullanışlı bilgilere erişmenizi mümkün kılan resmi Petrol Ofisi uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir Petrol Ofisi akaryakıt istasyonu uygulaması olan PO Nerede uygulaması sayesinde yolda benzininiz veya otogazınız azaldığı durumlarda benzin istasyonu arama derdinden kurtuluyorsunuz. PO Nerede uygulaması size en yakın Petrol Ofisi istasyonlarına ulaşmanızda kolaylık sağlamakta. 

Toplamda Türkiye çapındaki 2000'in üzerinde Petrol Ofisi istasyonunun yerini tespit etmenize imkan tanıyan PO Nerede uygulaması konumunuzu takip ediyor ve size en yakın olan Petrol Ofisi istasyonlarını harita üzerinde görüntüleyebiliyor. Bu sayede zaman ve ek yakıt kaybından kurtuluyorsunuz. PO Nerede ek kullanışlı özellikler de sunmakta. PO Nerede kullanarak Türkiye içerisindeki gitmek istediğiniz herhangi bir noktaya hangi rotadan gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz ve yol üzerindeki Petrol Ofisi istasyonlarını görüntüleyebilirsiniz.

PO Nerede uygulaması aramalarda çeşitli filtreleme seçenekleri de sunuyor ve istasyonları sundukları hizmetlere göre aramanızı mümkün kılıyor.

 

YORUMLAR