Pocket Hospital

Pocket Hospital
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pocket Hospital, iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen ve kendi hastanenizi kurup tıp dünyasında isim yapabileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Pocket Hospital mobil oyunu, kendi hastane ve sağlık tesisinizi kurabileceğiniz ilginç bir simülasyon oyunudur.

Pocket Hospital mobil oyunu piyasadaki muadillerinden çok da farklı değil. Klasik simülasyon oyunu dinamiklerinde olduğu üzere temel amaç çeşitli bina ve ekipmanlarla alanınızı genişletmek ve geliştirmek. Tabi ki geliştikçe geliriniz artacak, geliriniz arttıkça da tesisiniz genişleyecek.

Pocket Hospital mobil oyununda tesisinize gelen hastalarla da siz ilgileneceksiniz. Oyunun bu kısmında biraz komedi gizlenmiş zira gelen hastaların “kendime vuramıyorum” gibi garip şikayetleri sizi şaşırtabilir. Böylelikle tekdüzeliğin önüne geçilirken oyuncuların sıkılması da önleniyor yahut geciktiriliyor. Oldukça kaliteli grafiklere sahip olan oyunda gerçekçilikten de söz etmek mümkün. Simülasyon oyunu sevenler için sıkılmadan oynanacak bir oyun olan Pocket Hospital mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR