Pocket Soccer 2.1 (ios)

Pocket Soccer

2.1
Pocket Soccer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pocket Soccer basit ve eğlenceli bir mobil futbol oyunudur

Pocket Soccer fizik kurallarını saçma bir şekilde kullanan ve bu sayede inanılmaz eğlenceli olmayı başarabilen bir mobil futbol oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Pocket Soccer'da retro bir yapı kullanılıyor. Bize eskiden Commodore 64 ve Amiga gibi bilgisayarlarda oynadığımız klasik futbol oyunlarını hatırlatan oyunda takımımızla maça çıkıyoruz ve galibiyet için mücadele ediyoruz. Buraya kadar herşey normal görünse de maça başladığınızda işlerin ilginçleştiğine tanık oluyorsunuz. Topa vurabilmenizin bile büyük başarı olduğu oyunda takım oyuncularınızın devrilip sağa sola savrulduğunu görmek keyif veriyor.

Pocket Soccer'da langırt oyununa benzeyen bir oynanış bulunmakta. Takımınızdaki her oyuncuyu ayrı ayrı yönetiyorsunuz. Eğer oyunu tek başınıza oynarsanız çok oyuncuyu aynı anda yönetmek biraz güç olabiliyor. Fakat oyunu aynı cihaz üzerinden 10 arkadaş aynı anda oynayabiliyorsunuz. Bu da oyunu daha keyifli hale getiriyor. Arkadaşlarınızla maç yaparken atacağınız saçma goller veya yediğiniz saçma goller kahkaha krizine girmenize neden olabilir.

Pocket Soccer eğer ciddiyetten uzak, çerezlik bir futbol oyunu oynamak ve arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli vakit geçirmek isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun olarak özetlenebilir.

YORUMLAR