Pocket Troops 1.28.0 (ios)

Pocket Troops

Pocket Troops
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Minik askerler ile çarpışacağız.

Aksiyon dolu sahneler ile karşılaşacağımız Pocket Troops adlı oyunda sürükleyici bir yapı yer alacak. Görsel efektler bakımından mükemmel olan yapımda oyuncular farklı aksiyon sahneleri ile karşılaşacaklar. Mobil platform oyuncularına aksiyon oyunu olarak sunulan yapımda minik askerler ile savaşacak ve kendi ordumuz ile kötülüklere karşı mücadele edeceğiz. Diğer oyunculara meydan okuyacabileceğimiz oyunda strateji ve taktiksel içerikler ile karşı karşıya geleceğiz.

Hikaye eşliğinde oynayacağımız oyunda dünyayı ele geçirmek isteyen kötü bir karakter de yer alacak. Oyuncular bu karakterin ordularına karşı savaşacak ve onları durdurmaya çalışacaklar. Farklı silah modellerine sahip olan oyunda helikopterler de gökyüzünden bombalaryağdıracak. Zengin içerikleri ile oyunculara geniş bir yelpaze suanan mobil aksiyon oyunu özel müzik efektleri ile de destekleniyor.

Mobil platformda 5 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan Pocket Troops adlı aksiyon oyunu ücretsiz olarak iki farklı mobil platform oyuncularına sunuluyor. Dileyen oyuncular hemen indirebilir ve oyunun tadını çıkarabilirler.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR