POF

POF
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farklı kültürler tanıyıp, o kültüre ait insanlarla arkadaşlık kurarak sohbet etmek istiyorsanız POF uygulamasını denemenizi öneriyorum

POF uygulamasıyla dünya genelinde yeni arkadaşlıklar edinebilir ve hatta buluşmalar bile ayarlayabilirsiniz.

iOS işletim sistemli cihazlar için ücretsiz olarak sunulan POF uygulamasının günlük 3 milyon aktif kullanıcısı bulunuyor. Profil bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak, başkalarının sizi daha kolay bulmasını sağlayabilir, siz de aradığınız kriterlere uygun kişileri daha rahat bularak yeni arkadaşlıklar edinip, sohbet etmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Gelişmiş bir eşleştirme algoritmasına sahip POF uygulaması, size en uygun kişileri belirleyerek onlarla tanışmanıza imkan sağlıyor. Uygulamanın bir başka güzel yanı ise arkadaş olduğunuz kişilerle mesaj sınırı olmadan sohbet edebilme imkanı sunması diyebilirim. Cihazınızın konum servislerini aktif hale getirerek yakınınızdaki kişilere daha kolay ulaşabilmenizi sağlayan uygulamada, sizinle eşleşen profilleri, profilinizi görüntüleyenler, buluşmak isteyenleri ve daha fazlasını takip edebilmeniz mümkün hale getirilmiş. Elbette uygulamanın bazı özelliklerini kullanabilmeniz için uygulama içi satın alma opsiyonu da aktifleştirilmiş.

Siz de dünya genelinde yeni arkadaşlıklar kurup, onlarla sohbet etmenin keyfini çıkarmak istiyorsanız POF uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR