Pointz 1.0.0 (ios)

Pointz

Pointz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pointz, İzmir'de yeni açılan Point Bornova AVM'si için geliştirilen ücretsiz, yararlı ve resmi iOS uygulaması.

Pointz, 27 Kasım 2015 tarihinde İzmir'de yüzlerce mağazasıyla birlikte aktif olarak hizmet vermeye başlayan Point Bornova için geliştirip kullanıcılara sunulan resmi iOS uygulaması.

iPhone ve iPad sahiplerinin ücretsiz olarak indirip yükleyebileceği bu uygulama sayesinde Point Bornova'nın haritada nerede olduğundan, içinde bulunan mağaza kampanyalarına kadar tüm ihtiyacınız olan bilgileri bulabiliyorsunuz.

Pointz olarak adlandırılan müşteri bağlılık programı kapsamında çıkarılan bu uygulama, kullanıcıların ilgilendikleri alanları zamanla öğrenerek kendilerine özel kampanya ve yenilikleri bildirim olarak gönderebiliyor. Böylelikle Point Bornova AVM'de ihtiyacınız olan her şeyden haberdar oluyorsunuz.

Point ile ilgili yenilikler, ayrıcalıklar ve fırsatlara yer verilen uygulamayı kullanmaya başlamanız için ise saniyeler süren kayıt işlemini tamamlayarak giriş yapmanız yeterli. Ayrıca bu mobil uygulama üzerinde hediyeler kazanma şansınız da bulunuyor. Alışveriş yapmayı seviyorsanız bu uygulamayı da seveceğinize eminim.

YORUMLAR