Poker God

Poker God
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir poker oyunudur.

Mobil marketlerde oynayabileceğiniz pek çok poker oyunu var. Özellikle Zynga Texas Hold'em varken neden başka poker oyunlarına bakayım diye düşünüyor olabilirsiniz. Fakat bunu tekrar düşünün zira Poker God benzerlerinden çok farklı bir poker oyunu.

Poker God'ı diğerlerinden farklı kılan en önemli özelliği oyunu turn based yani sıra tabanlı oynayabilme şansına sahip olmanız. Yani diyelim ki bir oyunu aynı anda oturup bitirecek vaktiniz yok, kapatıp daha sonra sıra size geldiğinde devam edebiliyorsunuz. Fakat isterseniz gerçek zamanlı oynama şansına da sahipsiniz.

Oyunda her oyun turnuva gibi oynanıyor ve aynı anda 7 masaya oturup oynayabiliyorsunuz. Isterseniz arkadaşlarınızla isterseniz de rastgele kişilerle oynayabiliyorsunuz. Bu tür oyunlarda genelde kişi sayısının fazla olması avantaj oluyor çünkü rastgele kişilerle eşleşip daha fazla oyun oynayabiliyorsunuz. Şu anda kişi sayısı az olsa da ilerde artacağına inanıyorum.

Oyunun grafikleri ve görselleri de hayli hoş. Pastel renklerle ve gözü yormayan fontlarla oluşturulmuş olan oyun, pokere başlamak isteyenler için ideal diyebilirim. Eğer siz de poker seviyorsanız bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ederim.