PolitiCats

PolitiCats
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PolitiCats, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

Siyasi becerilerin ön plana çıktığı bir oyun olan PolitiCats, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Seçim kampanyalarının düzenlendiği oyunda seçimlerden galip çıkmamız gerekiyor.

Tipik politika olaylarının gerçekleştirildiği bir oyun olan PolitiCats, oldukça eğlenceli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda sahibi olduğumuz karakter kediyi düzenleyebiliyor, istediğimiz görünüme kavuşmasını sağlayabiliyoruz. Ardından kediyi şeçim kampanyalarına sokarak halkın oyunu toplamak için kullanıyoruz. Oldukça eğlenceli olan oyunda diğer kedi adaylara karşı mücadele içerisine girmeniz gerekiyor. Siyasetten hoşlanan biriyseniz PolitiCats mutlaka ilginizi çekecektir. Oyunda seçim kampanyaları düzenleyebilir, bağışlar organize edebilir ve yüksek puanlara ulaşarak liderlik koltuğuna oturabilirsiniz. Ayrıca oyunda ilerledikçe ünlü kedi Garfield'ın kilidini de açabilirsiniz. Gerçekçi olayları gerçekleştiği PolitiCats oyununu sakın kaçırmayın.

PolitiCats oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR