Poly Crack 1.0.1 (ios)

Poly Crack

Poly Crack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Poly Crack, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir refleks oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

Poly Crack, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zorlu bir beceri oyunu olarak ön plana çıkıyor. Zorlu bölümlerin yer aldığı oyunda reflekslerinizi sınıyor ve becerilerinizi test ediyorsunuz.

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz harika bir beceri/refleks oyunu olan Poly Crack, vakit geçirmek için tercih edebileceğiniz harika bir oyundur. Basit bir oynanışa ve renkli bölümlere sahip olan oyunda ekrana tıklayarak ekranın ortasında dönmekte olan şekilleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Reflekslerinizi sınayabileceğiniz oyunda arkadaşlarınızla mücadele edebiliyor ve liderlik tablosunda üst sıralara tırmanabiliyorsunuz. Metroda, otobüste ya da uçakta zevkle oynayabileceğiniz Poly Crack'ı mutlaka denemelisiniz. Heyecan verici bir atmosfere sahip olan oyunda becerilerinizi de sınayabiliyorsunuz. Tek dokunuş ile oynanan ve birbirinden zorlu yüzlerce bölüme sahip olan Poly Crack'ı sakın kaçrımayın.

Poly Crack oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.