POMELO 1.1.1 (ios)

POMELO

POMELO
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

POMELO uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak fotoğraflarınıza filtreler uygulayabilirsiniz.

POMELO uygulaması, iPhone ve iPad sahiplerinin fotoğraflarına etkileyici filtreler uygulamak için kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve oldukça geniş bir filtre arşivine sahip olduğunu eklemek gerek. Uygulamanın arayüzünün kolaylığı ve seçeneklerin organize bir şekilde kullanıcılara sunulması sayesinde fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla paylaşmadan önce en iyi görünüme sahip olmalarını sağlayabiliyorsunuz.

Toplamda 70'den fazla filtre barındıran uygulama, aynı zamanda bu filtreleri kategorik bir halde sunuyor ve dolayısıyla tek seferde bu kadar çok filtreyi görmüyorsunuz. Kategoriler arasında ilerleyerek en iyi sonucu elde etmek hepsini bir arada görmekten çok daha kolay. Aynı zamanda filtrelerin ne kadar kuvvetli bir şekilde uygulanacağını ayarlamanıza da olanak veren uygulamada, filtrelerin oldukça geniş düzenleme seçeneklerine sahip olduğunu atlamamak gerek.

Dilerseniz uygulama içerisinden de fotoğraf çekebiliyor ve çekmeden önce canlı filtreleri kullanarak fotoğrafın sonucunda nasıl bir görünüm elde edeceğinizi anlayabiliyorsunuz. Dolayısıyla önce fotoğraf sonra filtre uygulamalarına nazaran kullanışlı pek çok yöne sahip.

POMELO'nun sosyal paylaşım butonlarını da barındırması sayesinde dostlarınıza göstermek istediğiniz filtrelenmiş fotoğraflarınızı paylaşmakta herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Dilerseniz fotoğraflarınızı döndürme, kırpma, yeniden boyutlandırma gibi çeşitli düzenleme seçeneklerinden faydalanarak istediğiniz temel görünümü de elde edebiliyorsunuz.

Eğer bir fotoğraf filtreleme uygulaması arıyorsanız göz atmadan geçmeyin.

YORUMLAR